Preču atgriešana

 

 
ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

 

 

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Veikalam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Veikals nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

      •  iegādātā prece ( gan jauna, gan pēc saudzīgas lietošanas) tika lietota pēc iepirkuma brīža interneta veikalā www.beeboo.lv un atdota atpakaļ bez piekarinātajām etiķetēm ( jauna prece kas ir iegādātā interneta veikalā www.beeboo.lv tiek piegādātā Pircējam ar piekarinātajām oriģinālajām preču etiķetēm. Prece pēc saudzīgas lietošanas, kas ir iegādātā interneta veikalā www.beeboo.lv tiek piegādātā Pircējam ar piekarinātajām oriģinālajām veikala beeboo.lv etiķetēm);

      •  iegādātās preces komplektācija nav saglabāta un ir bojāta.

Izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Veikalam, sedz Pircējs.


Veikals patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus ( ja tādas tika pievienotas), ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Atsakoties no preces, nauda par notikušo piegādi netiek atmaksāta.

 

Ceram uz veismīgu sadarbību!