Personas datu aizsardzība


Personas datu aizsardzība

Mēs, interneta veikala www.beeboo.lv īpašnieks un administrators SIA Sanamaks ( talāk tekstā “mēs”), respektējam katras personas  (talāk tekstā “klients”), kura apmeklē mūsu vietni, tiesības uz privātumu. Mūsu personas datu aizsardzības politika attiecībā uz lietotāju personīgās informācijas uzglabāšanu un lietošanu ir minēta zemāk.

Mēs uzglabājam un lietojam personīgo informāciju, lai paveiktu sekojošo:

  • Administrētu vai kā citādi izpildītu mūsu saistības attiecībā pret savu klientu, kā piemēram, pasūtījumu apstrāde un izpilde, pasūtījumu piegādes veikšana, pārdošanas pieteikumu apstrāde un preču saņemšanas organizēšana, kad klients nosūta preces pārdošanai.
  • Spētu paredzēt un atrisināt problēmas klientam sniegtā pakalpojuma ietvaros.
  • Lai veiktu mārketinga pētījumus uzņēmuma iekšienē ar mērķi uzlabot pakalpojumu, lai uzglabātu pircēju pasūtījumu vēsturi, pārdevēju pārdošanas pieteikumu vēsturi un, lai sniegtu klientiem informāciju par pakalpojuma saņemšanu.
  • Lai veidotu jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī, lai par tiem informētu klientus.

Lai mēs varētu veikt augstākminētos uzdevumus, mums ir nepieciešams uzglabāt un apstrādāt personīgo informāciju par klientu (ieskaitot klienta vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pasta adresi, informāciju par vietnes apmeklējumiem, kā arī norēķinu informāciju tiktāl, cik tas attiecas uz pasūtījuma vai pakalpojuma izpildi). Šo informāciju mēs lūgsim Jūs norādīt pasūtījuma noformēšanas  laikā vai pārdošanas pieteikuma noformēšanas laikā.

Lai izmantotu mūsu pakalpojumus, dažkārt Jums var nākties mums nodot kāds trešās puses personīgo informāciju (piemēram, viņu vārdu, uzvārdu un adresi, jo vēlaties pa tiešo viņiem nosūtīt kādu no produktiem). Mēs šo informāciju neizmantosim pilnīgi nekam citam kā vien, lai nodrošinātu konkrēto pakalpojumu.

Mēs neatklāsim jebkādu personīgu identificējamu informāciju bez klienta piekrišanas, izņemot šādus gadījumus :

  • Mums ir pienākums pakļauties likuma normām (piemēram, ja ir saņemts tiesas rīkojums vai arī, ja rodas situācija, kad ir jānovērš noziedzīgus vai krāpnieciskus nolūkus). Piekrītot mūsu lietošanas noteikumiem, Jūs piekrītat, ka šīs normas izpildei, Jūsu atļauja par personīgo datu nodošanu tiesībsargājošām instancēm, ir jau saņemta.
  • Mums ir nepieciešams piemērot un realizēt tiesības un pienākumus, kas minēti mūsu lietošanas noteikumos, kā arī situācijās, kad ir apdraudētas mūsu tiesības, manta, drošība, klienti, darbinieki.