Lietošanas noteikumi

 

Interneta veikala www.beeboo.lv lietošanas noteikumi preču pircējiem

(tālāk tekstā – Noteikumi) 

 

 

1.     Vispārējie noteikumi:

1.1.         www.beeboo.lv  ir interneta veikals kas savā vietnē veic pakalpojumu pārdodot fiziskām personām piederošas jaunas vai mazlietotas preces (tālāk tekstā Preces), saņemot par savu pakalpojumu komisijas maksu (tālāk tekstā – Interneta veikals).

1.2.         Šie  noteikumi ( tālāk tekstā Noteikumi) ir spēkā attiecībā uz tiesiskajām attiecībām, kas rodas starp klientu (tālāk tekstā Pircējs) un Interneta veikala īpašnieku un administratoru SIA Sanamaks, reģistrācijas nr. 40203196089  (tālāk tekstā Pārdevējs), saistībā ar Preču iegādi interneta veikalā Beeboo.lv.

1.3.         Pasūtot Preci ar Interneta veikala starpniecību Pircējs automātiski piekrīt šiem Noteikumiem.

1.4.         Pārdevējs patur sev tiesības veikt grozījumus šajos Noteikumos.

2.     Personas datu aizsardzība

2.1.         Veicot pirkumu Pircējs sniedz šādu informāciju: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālrunis, piegādes adrese  iela, mājas/dzīvokļa nr., pasta indekss, pilsēta, valsts.

2.2.         Pircējs, veicot pirkumu norādījis savus personas datus, piekrīt, ka uz viņa norādīto e-pasta adresi turpmāk tiks sūtīti informatīvi ziņojumi, būtiski ziņojumi par maksājumu un piegādes norisi, tāpat piekrīt arī tam, ka Pircēja e-pasta adrese būs izmantojama tiešās tirdzniecības nolūkos.

2.3.         Pircējam ir jānorāda savi personas dati (vārds, uzvārds, preču piegādes adrese, telefona numurs), jo tie ir nozīmīgi, lai izpildītu Preču pirkšanas, piegādāšanas un maksāšanas darbības.

2.4.         Pārdevējs apstiprina, ka dati tiks izmantoti tikai Preču piegādes un tiešās tirdzniecības nolūkos.

2.5.         Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personīgos datus trešajām personām, izņemot Pārdevēja partnerus, kas veic Preču piegādi vai citus ar Pircēja pasūtījumu saistītus pakalpojumus un tikai apjomā, kas objektīvi nepieciešams piegādes un/vai pakalpojuma izpildei. Visos citos gadījumos Pircēja personas datus drīkst atklāt trešajām personām tikai Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

3. Preču cenas

3.1.         Preču cenas Interneta veikalā un noformētajā pasūtījumā tiek norādītas EUR. Pārdevējs nav PVN maksātājs, tāpēc PVN nav pievienots cenā un Pircējam nav jāmaksā to.

3.2.         Interneta veikalā var tikt piemērotas atlaides gan Precēm par pilnu cenu, gan Precēm jau ar atlaidi.

4. Pasūtījuma noformēšana un tā izpildes termini

4.1.         Klients izvēlas Preci internet veikalā un pievieno to savam iepirkumu grozam, noklikšķinot uz taustiņa "Ielikt grozā".

4.2.         Pasūtījuma noformēšana iepirkumu grozā  iespējama pēc tam, kad Klients piekrīt lietošanas Noteikumiem .

4.3.         Pircējam pēc pieprasīto datu ievadīšanas un  sniegtās informācijas precizitātes pārbaudes, jānospiež uz taustiņa „Apstiprināt pirkumu“. Šī darbība apstiprinās pasūtījumu un nosūtīs attiecīgu informāciju Pārdevējam. Pircējam uz e-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums un pirkuma priekšapmaksas rēķins.

4.4.         Par jebkurām izmaiņām norādītajos datos un/vai informācijā Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 (divdesmit četru) stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. 

4.5.         Interneta veikalā  esošās preču fotogrāfijas ir ar ilustratīvu nozīmi, un netīši var mazliet atšķirties no Preces reālā izskata.

5. Preces apmaksa

5.1.         Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Pircējam uz e-pastu tiek nosūtīts pirkuma priekšapmaksas rēķins.

5.2.         Pircējam ir jāapmaksā priekšapmaksas rēķins 48 (četrdesmit astoņu) stundu laikā skaitot  no rēķina nosūtīšanas brīža, pretējā gadījumā veiktais pasūtījums var tikt atcelts un Pircējam nav tiesību pieteikt jebkāda veida pretenzijas šajā sakarā. Pasūtījums tiek pieņemts tālākai apstrādei tikai tad, kad  veikta rēķina samaksa un nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā bankā. Pārdevējs garantē pasūtītās prece rezervāciju 48 stundas skaitot no priekšapmaksas rēķina nosūtīšanas brīža.

5.3.         Pārdevējs patur tiesības mainīt apmaksas veidus.

6. Preču piegāde

6.1.         Pircējs var izvēlēties kādu no vairākiem Preces piegādes veidiem. Preces piegādes laiks ir atkarīgs no Pircēja izvēlēta piegādes veida. Piegādes veidi un piegādes izmaksas tiek norādīti Interneta veikala sadaļā „Piegāde un apmaksa”.

6.2.         Pārdevējs apņemas darīt visu iespējamo, lai iegādātā Prece tiktu piegādāta Pircējam iespējami ātrākā laikā, taču Pircējs apzinās un apņemas neizvirzīt Pārdevējam nekādas pretenzijas par Preču piegādes kavējumu, kas radies tieši no Pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ.

6.3.         Saņemot pasūtījumu, Pircējam ir jāpārbauda pasūtījuma ietvaros piegādātas Preces stāvoklis un jāapstiprina, ka pasūtītā Prece ir saņemta labā stāvoklī, bez ārējiem defektiem (tādiem, kurus var redzēt apskatot Preci).

6.4.         Ievērojot, ka piegādāta pasūtījuma iepakojums ir bojāts (saburzīts, slapjš vai savādākā veidā ārēji sabojāts), Prece ir bojāta vai Prece ir nepareizas komplektācijas (piegādātā prece neatbils pasūtījumā norādītajai precei), Pircējam nekavējoties, pasūtījuma saņemšanas dienā ir jāinformē par to Pārdevējs, rakstot atbilstoša satura vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Gadījumā, ja Pircējs neinformē Pārdevēju par piegādātas Preces trūkumiem šajā punktā minētajā kartībā, Pārdevējs ir atbrīvots no atbildības par Preces trūkumiem un/vai bojājumiem.

6.5.         Pasūtījums tiek piegādāts Pircējam vai personai, kura norādīta pasūtījumā, kā šī pasūtījuma saņēmējs.

7. Preces atgriešana

7.1.         Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Detalizēta informācija norādīta Interneta veikala sadaļā „Atgriešanas noteikumi”.

8. Citi noteikumi


8.1.         Pārdevējs visos iespējamajos konfliktu gadījumos ir atbrīvots no jebkādas atbildības, ja Pircējam zaudējumi rodas no tā, ka Pircējs, neskatoties uz Pārdevēja rekomendācijām, uzņemoties saistības, nav iepazinies ar šiem Noteikumiem, kaut arī viņam tika sniegta tāda iespēja.

8.2.         Visas neskaidrības, kas radušās starp Pircēju  un Pārdevēju, var tikt risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, konflikti risināmi Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

8.3.         Puses tiek atbrīvotas no atbildības, kas noteikta šajos Noteikumos, ja to izpilde nav iespējama dēļ apstākļiem, kurus radījuši nepārvaramas varas apstākļi.