Mūsu standarti

 

 
ATBALSTĪTIE KVALITĀTES STANDARTIMūsu komanda - cilvēki, kas pievērš lielu nozīmi sniegto pakalpojumu kvalitātei. 

Raugoties ilgtermiņā, mēs saprotam, ka pakalpojumu sniegšanas jomā vissvarīgākais ir nodrošināt nemainīgi kvalitatīvu un klientam draudzīgu servisu. Mūsu kompānija jau ir izpelnījusies klientu uzticību citu pakalpojumu jomā. Tagad mūsu mērķis sasniegt klientu uzticību jaunā uzņēmuma darbības virzienā - bērnu preču tirdzniecība interneta veikalā www.beeboo.lv
 

Mēs esam izstrādājuši četrus galvenus kvalitātes standartus produktiem, kurus piedāvājam mūsu klientiem:

 2


4

 

Mēs pārdodam preces, kuras ir saudzīgi lietotas vai 100% jaunas. Mūsu pārdevēji ir reālie cilvēki no visas Latvijas. Katra prece mūsu interneta veikalā atrodas vienā eksemplārā un pieejama līdz brīdim, kad tiek nopirkta.


 

Mēs pieņemam pārdošanā tikai populārāko TOP zīmolu preces. Tādēļ mūsu pircējiem ir lieliska iespēja  nopirkt kvalitatīvas preces par patīkamām cenām. Iepirkšanās mūsu interneta veikalā ir pilnīgi droša.


 

Visas preces, kuras ir saņemtas no mūsu pārdevējiem, tiek rūpīgi pārbaudītas, lai uzturētu preču kvalitāti. Tikai pēc pārbaudes, visas preces tiek ievietotas mūsu interneta veikalā.


 

Mēs uzlabojam mūsu zemes ekoloģiju un dabas vidi, pagarinot katras mantas dzīves ciklu. 

Pievienojies mums!

 

Mēs ceram, ka mūsu klienti novērtēs mūsu rūpes un atbildību vienmēr piedāvāt augstas kvalitātes servisu gan mūsu pircējiem, gan pārdevējiem. 

        •  Operatīvais atbalsts pa tālruni vai e-pastu jautājumiem par produktiem, pasūtīšanu, piegādi, uc;

        •  Palīdzība izvēloties pareizo produkta izmēru, pielaikošanas pakalpojumi;

        •  Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu labākajiem pārdevējiem un pircējiem.

 

Veiciet savu pirmo pasūtījumu vai nosūtiet savas preces pārdošanai mūsu veikalā un novērtējiet mūsu pakalpojumu kvalitāti.

 

 

Beeboo.lv komanda