Pirkt

 

 

 

Atjaunojiet sava bērna garderobi!


 
 

Kurš teica, ka mode ir interesanta tikai pieaugušajiem?

Jūsu bērni arī ir pelnījuši stilīgu un modernu garderobi! It īpaši tāpēc, ka katru gadu populārāko zīmolu dizaineri sagatavo lieliskas apģērbu un apavu kolekcijas arī bērniem!


Jūs nevēlaties pārmaksāt par modernām lietām, jo bērni aug pārāk ātri?

Tad pērciet pazīstamo zīmolu mīļākās bērnu preces pēc saudzīgas lietošanas e-veikalā Beeboo.lv ar atlaidēm līdz pat 80% 

 

BeeBoo.lv - bērnu preču komisijas veikals GUDRIEM VECĀKIEM! 

 

   

  


bērnu apģērbi • apavi • rotaļlietas 
Pērc ar mums 
 

 ____ 

 

 
 ____     ____   


Izvēlies bērnu preces no mūsu sortimentaKatru dienu mēs paplašinām savu sortimentu ar jaunākām TOP brendu bērnu precēm no mūsu pārdēvējiem no visas Latvijas. 

Veic pirkumu un noformē pasūtījumu Jūs variet nopirkt bērnu preces no dažādiem mūsu pārdevējiem no visas Latvijas un saņemt visas preces vienā pirkumā. 

Izvēlies piegādes veidu savam pirkumamMēs piedāvājam ātru piegādi uz pakomātiem Omniva visā Latvijā vai ar mūsu kurjeru Rīgā, Mārupē, Baložī. 

 

 

Saņem savu pirkumu

 Visas preces tiek rūpīgi iepakotas un tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā uz Jūsu norādīto piegādes adresi. 

SVARĪGI ZINĀT:
  • Pirms pārdošanas visas preces tiek uzmanīgi pārbaudītas mūsu veikala standartu atbilstībai ( uzziniet vairāk sadaļā "Mūsu standarti")

 

 

 

Kāpēc iepirkties veikalā Beeboo.lv? 

  

TAS IR AKTUĀLI


Pieredze izmantojot komisijas veikalus internetā, lai pirktu un pārdotu bērnu preces pēc saudzīgas lietošanas, jau labu laiku ir aktuāls process vairākās pasaules valstīs. Un mēs gribam, lai tas kļūtu par ierastu lietu arī Jums.  

Šeit NEIET runa par lietotām precēm, kas tiek ievestas no ārzemēm lielos saiņos un kuras var nopirkt veikalos, kas tirgo preces uz svara.


Mēs esam pārdevēji, kas pārdod tikai rūpīgi atlasītas preces no Latvijas vecākiem. Esiet trendā – pērciet mūsu interneta veikalā savam bērnam saudzīgi lietotas drēbes un rotaļlietas , un ietaupiet ģimenes budžetu citiem svarīgiem pirkumiem.

 

TAS IR IZDEVĪGI


Mūsu veikalā Jūs variet iegādāties preces tikai no labi pazīstamiem zīmoliem  - gan slavenu dizaineru, gan demokrātiskāku zīmolu bērnu preces ar atlaidi līdz pat 50-80% no tās reālas vērtības.


Jūsu bērni būs vienmēr moderni ģērbušies par zemākajām izmaksām.

 

TAS IR VIEGLI UN DROŠI


Tas ir tik vienkārši, kā 1-2-3.

Izvēlies - pasūti - saņem pirkumu.


Nav nepieciešams tērēt laiku sludinājumu portālos, lai atrastu vajadzīgas lietas tieši Jūsu pilsētā vai rajonā vai pārskaitīt naudu svešiem cilvēkiem un baidīties, ka varbūt prece netiks Jums nosūtīta.

 

Mēs garantējam Jūsu personas datu un finansu informācijas konfidencialitāti un garantējam ātru un kvalitatīvu apkalpošanu.

 

 

 

 

 

Sākt iepirkties